Hlaváček Rudolf (Praha 1878)
Řeka při západu slunce, signováno vpravo dole R. Hlaváček, olej/plátno, 63 x 48 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Hlaváček Rudolf (Praha 1878)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |